BEAES

Opalovali jste se letos?

Já moc ne, protože jsem světlejší typ a neopaluji se dobře a nelíbí se mi znaménka, která mám pak na kůži. A co vy, opalujete se??
Vědci tvrdí toto…http://ww­w.novinky.cz/ze­na/zdravi/209098-celi-opaleni-jsou-jen-naivni-snobove-tvrdi-vedci.html

Nejlepší odpověď
annas

Já se neopaluji. Přímému slunci se vyhýbám, i když v mladších letech jsem se opékala na rovné vyhřáté střeše. Ozonová díra. Kdeže loňské sněhy jsou..

Další odpovědi
Jahoda

Letos jsem se opalovala. Ač jsem stětlejší typ, jako Vy, něco jsem „posbírala“.

iceT

Ja jsem jeste pred par lety hojne vyuzivala solaria,ale tem odzvonilo.Neopaluju se nikdy,jelikoz me nebavi jen tak zbuhdarma travit cas,ktery muzu venovat necemu uzitecnejsimu.
Letos jsem parkrat navstavila aquapark,takze jsem opalena z blbnuti ve vode,i tak mam ale jen opalena zada a ramena a bricho mam jak ryba.
Navic se rychle spalim,takze to pro me moc neni,ale vypada to moc hezky,kdyz ma clovek v lete takovou tu peknou barvu.

anonym

vždy se opálím rychle a k mé práci to i částečně potřebuji,když není sluníčko je solárko

panenka

Tento rok jsem se opalovala více jak ten minulý

anonym

Takže dámy! Jestli jste opálené, byly jste určitě v Martiniku. Napsal to dobrovolně editor britského zábavného magazínu Tatler.
À propó jak to, že jsme se tam spolu nesetkali?

Zdroj: http://img.na­dapenny.com/t20/102­32/nadap092829559­860231.jpg

quentos

už jo, naštěstí se opaluju dobře, „chytím“ se prakticky hned

aramah

Maximálně zčervenám,už dávna jsem to vzdala.

ReHu

JJ, já se opaluju pravidelně při venčení :D.

vecernice

Já jsem se opalovala a snob nejsem.Jen mi to dělá dobře,nejlépe u moře což se mi letos na chvilku podařilo.Zadek a prsa mi pořádně svítí.Většinou to bývá jen ten zadek,ale byla jsem v zemi,kde to nehrozí,tak prostě svítí oboje.

Martina S.

Já se opaluji pravidelně tak od května každý týden když sešu trávu na chatě.Trvá mě to asi 4 hodiny a je to na samotě tak seču jen s dolním dílem plavek. Když jedu v červenci někam na dovolenou tak už se slunci spíše vyhýbám a zdržuji se ve stínu.

Michal

Opaloval denně a na rybách.

Pajka.111

Holky, jenom takový rychlý dotaz. Jaký používáte opalovací krém? Normálně z drogerky, nebo kupujete značky z lékárny?

XenieRo

A jakou tu značku přesně na milujubio kupuješ?

XenieRo

Ahoj, no já na milujubio nakupuju poměrně pravidelně. A preferuju zn. Benecos https://www.mi­lujubio.cz/be­necos/. Ale jako jinak mají skvělý všechny značky, které mají v nabídce.

SuzanKa

No a co konrétně od Benecos bereš? Nekupuješ třeba tu jejich dekorativní kosmetiku? Mě se moc líbí ty jejich rtěnky, mají ksráné odstíny.

Sonka Pop

A co od nich ereš přesně? Mě se moc líbí ta dekoativí kosmetika, tu kupuješ? A co přesně? Stíny nebo ty produkty na rty?

Pajka.111

Ahoj, já ji kupuju, ta je skvělá. Beru od nich hlavně rtěnky a lesky, na ty si potrpím :)

Sonka Pop

Hele a je ta dekorativní kosmetika Benecos vhodná i na citlivější pleť? Nebo v čem spočívá to, že je ta kosmetika bio?