Zlatý

Opalovali jste se letos?

Já moc ne, protože jsem světlejší typ a neopaluji se dobře a nelíbí se mi znaménka, která mám pak na kůži. A co vy, opalujete se??
Vědci tvrdí toto....http://www.novinky.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já se neopaluji. Přímému slunci se vyhýbám, i když v mladších letech jsem se opékala na rovné vyhřáté střeše. Ozonová díra. Kdeže loňské sněhy jsou..

Další odpovědi:

Zlatý

Letos jsem se opalovala. Ač jsem stětlejší typ, jako Vy, něco jsem "posbírala".

Zlatý

Ja jsem jeste pred par lety hojne vyuzivala solaria,ale tem odzvonilo.Neopaluju se nikdy,jelikoz me nebavi jen tak zbuhdarma travit cas,ktery muzu venovat necemu uzitecnejsimu.
Letos jsem parkrat navstavila aquapark,takze jsem opalena z blbnuti ve vode,i tak mam ale jen opalena zada a ramena a bricho mam jak ryba.
Navic se rychle spalim,takze to pro me moc neni,ale vypada to moc hezky,kdyz ma clovek v lete takovou tu peknou barvu.

vždy se opálím rychle a k mé práci to i částečně potřebuji,když není sluníčko je solárko

Zlatý

Tento rok jsem se opalovala více jak ten minulý

Takže dámy! Jestli jste opálené, byly jste určitě v Martiniku. Napsal to dobrovolně editor britského zábavného magazínu Tatler.
À propó jak to, že jsme se tam spolu nesetkali?

Zdroj: http://img.nadapenny.com/t20/1 0232/nadap092829559860231.jpg

Zlatý

už jo, naštěstí se opaluju dobře, "chytím" se prakticky hned

Zlatý

Maximálně zčervenám,už dávna jsem to vzdala.

Zlatý

JJ, já se opaluju pravidelně při venčení :D.

Bronzový

Já jsem se opalovala a snob nejsem.Jen mi to dělá dobře,nejlépe u moře což se mi letos na chvilku podařilo.Zadek a prsa mi pořádně svítí.Většinou to bývá jen ten zadek,ale byla jsem v zemi,kde to nehrozí,tak prostě svítí oboje.

Bronzový

Já se opaluji pravidelně tak od května každý týden když sešu trávu na chatě.Trvá mě to asi 4 hodiny a je to na samotě tak seču jen s dolním dílem plavek. Když jedu v červenci někam na dovolenou tak už se slunci spíše vyhýbám a zdržuji se ve stínu.

Stříbrný

Opaloval denně a na rybách.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.