Druell

Opálím se po opalovacím krému 50+ ??

Jelikož mám problémy s pigmentovými (světlými) skvrnami, koupila jsem si ochranný krém od Vichy 50+ skoro za 400,–. Bylo mi řečeno, že se po tom neopálím. Chtěla jsem docílit toho, že budu chránit svou kůži před spálením a pomalu se opálit.. tak jak to je?! :)

Odpovědi
Wang

Podle mě se neopálíš, když budeš stále namazaná. Takovej faktor se maže hlavně asi na problematický znamínka na kůži, čerstvý jizvy,. aby se v nich nenahromadil pigment a nezůstavy výrazný, ženský si to dávají na obličej, aby jim nestárla od slunce pleť v obličeji. Taky jde o to, kde budeš. K pyramidám a někam k moři a k nám na polední žár už taky je určitě dobrý ho mít. Pokud se chceš opálit, kup si ještě nižší faktor a mazej je na střídačku oba. Na ranní mírnější slunce nižší faktor, přes poledne až někdy no čtyř odpoledne tu 50tku a pak zase ten nižší. Aspoň se nespálíš.