zzzlatokopka

Opálím se lépe na „stříbrné – alobalové“ podložce?

Máte ji někdo? Prodávají to u nás ve sportu a na obalu je napsáno, že to zajišťuje rovnoměrné opálení, myslíte, že to na to má nějaký vliv, nebo jsou to vyhozené peníze?

Všem předem děkuji za odpovědi:-)

Nejlepší odpověď
anonym

Tak já nevim, od malička mi říkali, že když si lehnu na tmavou podložku, budu dopálená dřív 🙂 To budou ňáký čertoviny, odraz paprsků ti svítí na přilehlé předsevzetí 🙂, ty hanbo jedna 😁

Další odpovědi
anonym

Nejlépe so opálíš při práci.

JájsemRaibek

Kašli na podložku, ale pokud přeci jen chceš vyzkoušet, vytáhni termofólii z autolékárničky nabo kup v lékárně za rozhodně menší peníz.

pusinka50

S tím bohužel poradit neumím. Jen mě napadlo, jestli se alobalová podložka nerozpaluje na slunci víc než deka či ručník? Že když na chvíli odejdeš, tak si pak na ní nebudeš moci lehnout, že bude pálit? Ale fyzika ani chemie nepatří mezi mé silné stránky.:-)

anonym

Jugare, při opalování ležím, nebo sportuju, to vypadá asi tak, že občas vykroutím krk, když jde kolem nějakej korbič, práce se při opalování nedoporučuje, můžeš se do ní zažrat a pak máš, popáleniny, takže jen lelkovat, jen lelkovat 😁

anonym

Sambo,ty jsi na korbiče?
At si ten krk nevykroutíš…

anonym

To nesmíš brát doslovně i když proč ne, ty se taky rád určitě ohlídneš za pěknouženou, ale myslela jsem, jen se povalovat na dece, jakože u toho nic nedělat, jen se vyvalovat, ale já se ráda ohlídnu i za malou holčičkou, když má třeba zajímavě ušitý šaty, ale to přece nebudu psát, to není tak vtipný 🙂To bys na to nereagoval 😁