Kerynka

Opálej se mě kruhy pod očima samoopalovákem ?

Nejlepší odpověď
anonym

Kerynko,bacha na rozetření ať nevypadáš jako Číňan, je to prevít.Nezapomeň před aplikací na pořádné očištění pleti.

Další odpovědi
Džuls

Súhlasím s predchádzajúcimi názormi, no ešte by som pred aplikáciou zmiešala troška samoopaľovacieho krému s troškou denného pleťového krému. Celkovo sa takýto postup odporúča pri aplikácii samoop.krému na tvár. A nezabudni poriadne rozotrieť 🙂

hanny 2

Kam si ho natřeš,tam budeš „opálená“.Nejlíp se přesvědčíš,když to vyzkoušíš!