ptáč

Opak slova génius?

Nejlepší odpověď
anonym

…idiot…
Genius je na ´horní´ hranici hodnot IQ, idiot na ´dolní´.
😉

Další odpovědi
Beer4Real

geniuss

Lamalam

Normální člověk.

Sarrow

hmm…možná antitalent
Doplňuji:
Když se nad tím zamyslím vážně, tak takový člověk se živý narodit nemůže…

anonym

Beer4Real – Díky kámo ;)

Kemily

Blbstein, lze-li v tvém případě použít slovo (spíše jméno :D) Einstein ;)

ptáč

každá odpověď jiná, co je správně?

arygnoc

správnu odpoveď dal Beer4Real.

;)

anonym

Pro Odpovědi.cz určitě…
😉

ptáč

právě jsem chtěl odpovědět do názoru v otázce geniuss něco o těch ostatních, kteří jsou praktičtí, až příliš aktivní blbci, denně o nich píšou v politických rubrikách.

(http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bojim-se-neco-napsat-protoze-me-to-zase-asi-smazete-ale-zeptam-se-tedy-proc-uz-neni-pluto-brano-jako-planeta#discussion)