Oosbní trenér sebevědomí

Chtěla bych mít svojeho osbOního trenéra sebevědomí.Někde jsem viděla,že je možně si ho najmout,ale nevim kde bych ho našla.Poradíte mi?..=)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

O něčem takovém jsem zatím neslyšela,ale existují psychoterapeuti,kteří se tímto problémem zabývají.

Další odpovědi:

Zlatý

Osobně si myslím, že to je celkem pouze tahání peněz u kapsy.
Pokud budeš číst patřičnou literaturu, poslouchat pravidelně příslušná CD či MP3, nebo se stýkat s dobře naladěnými lidmi, pokud ti něco říkají pozitivní afirmace, vynecháš zprávy v televizi či novinách, neboť to je stejně jen černá kronika - vyjde to ve výsledku nastejno ale levněji.
Je důležitési to srovnat v hlavě. Mám to za sebou a tak vím o čem mluivím. Tedy píšu :-). Vidím výsledky i na mé mamině :-).

Bronzový

Já vám mohu zdarma dobře posloužit jako osobní trenér sebevědomí. Protože vám věřím že si svoje sebevědomí zasloužíte. Výsledek, zadostiučinění, vítězství či další krok k vašemu snu přijde nečekaně pokud jste sama za sebou něco adresně zanechala, může to být váš koníček. Pak se stane to, že za vámi někdo přijde a ani ho neznáte a přijmete pozvání na které čekáte. Tohle existuje a je to bomba. Obrovský emotivní náboj který zesílí váš zájem. Řekněte o tom svému unavenému a upracovanému osobnímu trenéru.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.