vladimír

online-filmy.vsetu.e­u.ikdyž se film vyhledám,nevím jak ho spustit,na co mám kliknout ?

jsem zaregistrovaný a mám Adobe flash player,mám snad ještě něco předem provést.?Děkuji za radu.Zatím at kliknu na cokoliv nic se nedaří .

Odpovědi
Awer

Letmým pohledem se mi zdá, že nejde o sledování filmu, ale reklam, které živí autory stránek.. Žádný plug-in ani nainstalovaný přehrávač nemůže pomoci, pakliže se na stránkách nalézá jen obrázek přehrávače ;)
Jediné, co je skutečně funkční, je modré tlačítko – odkaz na stažení přes Hellspy, ale tam jde zamířit přímo, bez toho dvojího mezistránkového cestování..