Avatar uživatele
Deli

Oni už u nás nemění jen miminka, ale i nebožtíky! Šokuje Vás to?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/239010-pri-pohrbu-na-opavsku-pozustalym-vymenili-neboztiky.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Berušinka, barnajka, dědapetr, anonym před 4660 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Jo, to se stalo i mé mamce, když jí bylo asi 15 let!!!! Teda ne přímo jí..no chápete, jak to myslím :)
Vyprávěla mi párkrát, jak jí umřela babička – bylo to v lednu, zem zmrzlá a hrobníků málo. Tehdy prý bylo běžný, že hrob rodina musela vykopat sama. Všechno už bylo zařízený, měl začínat obřad…a když chtěli v kostele nastrojit rakev, zjistilo se, že v rakvi leží úplně jiná paní! Mamčina babička byla prý docela „šlapaná“, no zkrátka kus ženské…zatímco ta paní v rakvi byla úplný věchýtek, že by ji í vítr odfouknul. Hned teda volali pro pohřební službu, aby to vysvětlili a omyl napravili. Ti brzo přijeli, dali se do pátrání – a díkybohu mamčinu pravou babičku našli! Bylo prý ohromný štěstí, že ji mezitím ta druhá rodina nenechala v nevědomosti udělat třeba kremaci!!!!
Jak pohřebáci tehdy celou situaci vysvětili, to už si z mamčina vyprávění nepamatuju, ale mamka říká, že prý z těch chlapů tehdy táhl chlast. Žádná z rodin z téhle aférky žádný následky nevyvozovala, ale pozůstalí na obou stranách z toho prý měli trauma docela dlouho. Ani se nedivím :/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Berušinka

No, tohle docela jo. Ale ty holčičky dodnes nechápu – teda přesněji řečeno nechápu jejich matky! Ani svoje dítě si nepoznají – kdyby jim je hned po porodu neukázali, tak neřeknu, ale hned po porodu je viděly! Jedna z holčiček měla tmavé vlásečky a druhá skoro vůbec žádné – i ten, kdo není jejich matka by to poznal.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ponytail

Je to průšvih, ale nemůžu říct, že by mě to přímo šokovalo. Člověk je holt tvor omylný a chyba se bohužel může přihodit i tady. Hlavní je, že pohřební služba chybu urychleně napravila a s pozůstalými se dohodla i na nějaké formě odškodného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Byl jsem u porodu obou svých synů, a oba jsem si osobně podepisoval takovým modrým, špatně smytelným sajrajtem, co mi dala asistentka :)

Ta záměna nebožtíků zas není až tak neobvyklá, ony u pohřebky pracují často všelijací exoti. Ale na obou pohřbech, na kterých jsem v poslední době byl, si pohřebák vždycky po vyložení rakve vyžádal jednoho příbuzného, kterému ji pak sám otevřel a požádal o identifikaci. Možná už měli zkušenost z dřívějška…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Člověk je opravdu tvor chybující,ale­..Známým se stalo,že jim pohřebka vyměnila babičku za neznámého pána.To už je rozdíl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek