iwetax

Oni lítaj zadarmo?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/208017-poslanci-doletali-snemovna-si-utahuje-opasek.html . Jak se stanu političkou? Jdu do politiky.
Doplňuji:
Na tý fotce je ta politička co v pořadu Máte slovo tolik vystupovala proti tomu aby si mohli homosexuální páry adoptovat dítě. Ta byla hrozná v tom pořadu http://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/210572230­800011-mate-slovo/

Nejlepší odpověď
Bumbes

A v té jejich „závodce“ jaké prý mají lidové ceny – levnější v Praze nenajdeš. Co v Praze! Asi ani v celé republice se levněji nenajíš a nenapiješ.

Další odpovědi
Miroslavst

By ses divila co všechno mají zadarmo nebo jen za mírný poplatek.

HOMER

…Nejen lítají,taky benzín,alkohol,jí­dlo,počítače atd.(zdarma nebo za směšné částky).luxus který jim při jejich platech deformuje pohled na svět lidí,o jejihž životech denně rozhodují,a který si za svůj výkon nezaslouží.

..Takových zpráv je plno,ale jsem moc zvědavý,jestli bude mít i pokračování v minulém čase.

led

NIE, netešte sa nelietajú zadarmo. Všetky politické cesty platí štátna kasa.
Ako by k tomu došiel podnikateľ, keby mal niekoho prepravovať zadarmo, z čoho by žil?