krftwrk

Koho radeji poslouchate ?

One direction vs Beach boys

Tato kapela je podle me naprosty klenot soucasne popove sceny. Neznam lepsi chlapeckou kapelu, beach boys zni oproti 1D dosti komicky, Briam Wilson mel radeji se svoji postavou delat sumo zapasy, nez hekat do mikraku.

Krom toho i jejich texty jsou dost komicke a nesoudne. Good Vibration je pisen zrejme o erotickych pomuckach cemuz nasvedcuje hlavne brianuv pritepleny zpev…

To 1D maji o dost lepsi techniku zpevu, nevypadaji jak burani v pruhovanych pizamech atd.

A co vy ? Davate radeji prednost 1D nebo vyhorelym beach byos ?
Doplňuji:
Up::::: ::::::=::===:­:::::::=

Nejlepší odpověď
badisko

Nikomu .....neposloucham chlapecke kapely navic Popove .....nejsem holka ..neni mi 13 a nejsem priteplene*…

Další odpovědi
Nerevarin

Tohle se nedá srovnávat. Otázka působí spíš jako vtip. Ale dal bych přednost Beach Boys. 1D jsou produkt, jehož cílovka jsou holky. Zpívat umí, ale pochybuju, že si muziku dělají sami. Beach boys byli taky svym způsobem produktem doby, ale myslim, že si muziku skládali sami, navíc to má prostě takovou neopakovatelnou atmosféru šedesátek. Něco z toho cejtíš, z 1D cejtíš akorát tak navoněný fusekle.

Rocker

Neposlouchám ani jedno,ale určitě bych dal přednost Beach Boys.Hrajou už skoro 25 let a pořád se dají poslouchat.Na 1D si za 10 let nikdo ani nevzpomene.Stejně jako na Justina a podobný umělky.

huky

100% 1D ale burani no jo jsou upraveny ale driv vypadali lip s pruhovanejma trickama barevnejma kalhotama..... A jestli muzu doporučit skupinu řekl bych ze 1D se kvalitou písniček vyrovnaj např. union J ;) maj uzasny písničky jak 1D tak uJ

ptáč

A jak podobné hudby a kapely vnímáte vy? Víte, že takové styly časově omezených kapel jsou vlastně jen šikovnou marketingovou záležitostí investorů? Že v žádném případě – tedy kromě hardrockových kapel – se vzájemně nesešlo pár šikovných hudebně nadaných hezkých chlapců a děvčat z Conservatory of Music, o tom bych lehce pochyboval, nýbrž že v případě populárních vln šlo především o to vydělat peníze? A že to bylo hezké, a že všichni vždycky měli styl? Všichni ten styl dostali nadiktovaný. Jako ti slunečníci s kožichama. Podobné hudební pracovní čety se skládají z těch, kteří

( Upozornění: dnes píši naposled „těch, kteří, těch, kterých“ Příště těch, co… ti, co,)

jsou ochotni jezdit po světě, být šikamrdáni, hlavní podstatou je poslouchat šéfa a dělat opičky na lidi. Nic jiného v tom není a tak to je. Desetkrát opakovali zpívání před mikrofonem, protože ani jeden z nich neumí zpívat. Proto se mi taková hudba nelíbí, nepochopil jsem ji. Dávám přednost autorské hudbě, kompozici, to je oblast hudby, kde je člověk jako tvůrce. Ale není svazovaný náladou hloupého homosexuálního producenta s tmavými brýlemi. Ale za dobrou hudbu považuji i od kapel, vlastně mohu napsat že jsou u nás známé, zpívá tam v dnešní době třeba Jarmila Šuláková, to je přece protiklad v přísně dirigovaném z příkazu nejvyššího, oproti společnému názoru na hudbu a s protiproudem na požadavky nočních klubů a bordelů. Chápu co jsem napsal, hudbě rozumím, názvům ne. Já si hudbu vyžívám, mám ji rád. Oceňuji nápady, tedy ty hudební.
No abych to ukončil, prý nastává druh nějakého nového nihilismu. Mladí lidé nosí staré zelené kabáty, škaredé kabely přes rameno a poslouchají Ambient. No nic, jen jsem si vzpomněl na nedávnou otázku zde, padla tak před 2. měsícem.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=wikipedi­a&sourceid=chro­myblazen&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest#q=Ambien­t%20music&tbm=vid

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Ambient