On-line hra Farmerama-nevím,jak začít hrát,nemůžu najít farmáře.

Chtěla bych začít hrát,ale pořád mi to píše,že někde vlevo dole na liště je farmář,že ho mám přetáhnout na pole a hrát,jenže já ho nějak nemůžu najít.Co dělám zle?Dá mi někdo podrobný popis,jak hrát?

Nejlepší odpověď
Bumbes

Já jako pravý reálný „farmář“ bych si na nějakou lištu fakt nevlezl! A ještě aby mne někdo tahal na pole, když se mi třeba zrovna nebude chtít!
Co se týče hry, tak určitě existuje speciální fórum, kde toho budou vědět mnohem víc, než najít farmáře.

Další odpovědi
BENYTA

Sice nevím nic o téhle,ani jiných hrách,ale od 14.7. bude na TV Prima soutěž s podobným názvem,tak si těch pár dnů počkej…

Možná se tam najde ten FARMÁŘ…