Avatar uživatele
zjentek

Omylem jsem zavřel okna Firefoxu ve špatném pořadí a přišel tím o všechny otevřené panely. Jak to obnovím?

Ty odkazy v panelech nebyly záložkovány, tzn. ztratil jsem asi 50 linků, což mě mrzí ..lze je nějak obnovit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3023 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emefej

Historie – CTRL+H.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Klaproth

Pokud se přihlašuješ přes účet Google, tak se podívej do Google History.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Historie??
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VeRe1983

Obávám se, že nijak. Pokud jsi použil místo záložkování tzv. připíchnutí a historii dle svých slov nemáš zpětně dohledatelnou, bude to problém. Zkus se podívat do složky Data aplikací. Co vím, tak Internet Explorer tam schraňuje třeba i navštívené stránky. Možná to bude u Firefoxu obdobné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Historie nepomůže. Postupem loňského roku jsem si v panelech okna prohlížeče nechával otevřené odkazy na cokoliv, k čemu jsem se chtěl vrátit, až bude čas. Tyto odkazy pro mne sice jsou(byli) velmi důležité, přesto si nemohu pamatovat, čeho všeho se týkali ..proto historie loňského roku nepomůže- nelze otevřít každý jeden link z těch, které v historii zbyli a ověřovat, zda je to jeden z těch „ztracených“. PC byl taky mnohokrát „čištěn“.
Nelze to vrátit nějak jinak? Třeba posunem v čase o nějaký čas nazpátek, atd.?
Dost to pro mě znamená, díky.

před 3023 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Firefox je zrádný v tom smyslu, že… když otevřeme okno tohoto prohlížeče a v něm libovolné množství panelů, následně otevřeme druhé okno stejného prohlížeče, tak tyto okna je třeba zavírat ve stejném pořadí, v jakém jsou otevírány, pokud tedy nechceme přijít o data. Pokud první okno s otevřenými panely je uzavřeno dříve než druhé okno bez otevřených panelů, o panely tím definitivně přicházíme a to i v tomto případě, kdy máme nastaveno- „zobrazit okna a panely z minula“. Zkrátka a dobře- při znovuotevírání aplikace Firefox s vlastním nastavením „zobrazit okna a panely z minula“ se otevře pouze to okno, které bylo uzavřeno jako poslední ..doufám, že je to srozumitelné, mám obrovské potíže s vyjadřováním.
A rád bych, kdyby existovala cesta, jak se dostat k „omylem zavřeným panelům“ ..existuje nějaká? Tisíceré díky.

před 3023 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Nenapadá mě žádná nepracná metoda. Měj to jako poučení do budoucna. Já to dělám tak, že si zajímavé stránky hned zazáložkuju (záložky/Bookmarks) a mám na právě tento typ záložek udělanou podsložku, kterou jsem si pojmenoval Temp (jakože Dočasné, název je samozřejně irelevantní). V tabech to nenechávám, mám jen 1,5 GB RAMky a pomalý procák, zbytečně by mi to počítač zpomalovalo. Dnešní firefox i tak žere RAMku nadměrně, i s málo otevřených tabů.

před 3023 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Nechce se mi uvěřit, že jsem o práci přišel ;(((((
Fakt tam není cesta?
..já su tak zklamanej, že si uvařím hovězí guláš. ;(

před 3023 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek