zjentek

Omylem jsem zavřel okna Firefoxu ve špatném pořadí a přišel tím o všechny otevřené panely. Jak to obnovím?

Ty odkazy v panelech nebyly záložkovány, tzn. ztratil jsem asi 50 linků, což mě mrzí ..lze je nějak obnovit?

Nejlepší odpověď
Emefej

Historie – CTRL+H.

Další odpovědi
Klaproth

Pokud se přihlašuješ přes účet Google, tak se podívej do Google History.

gecco

Historie??
😉

VeRe1983

Obávám se, že nijak. Pokud jsi použil místo záložkování tzv. připíchnutí a historii dle svých slov nemáš zpětně dohledatelnou, bude to problém. Zkus se podívat do složky Data aplikací. Co vím, tak Internet Explorer tam schraňuje třeba i navštívené stránky. Možná to bude u Firefoxu obdobné.

zjentek

Historie nepomůže. Postupem loňského roku jsem si v panelech okna prohlížeče nechával otevřené odkazy na cokoliv, k čemu jsem se chtěl vrátit, až bude čas. Tyto odkazy pro mne sice jsou(byli) velmi důležité, přesto si nemohu pamatovat, čeho všeho se týkali ..proto historie loňského roku nepomůže- nelze otevřít každý jeden link z těch, které v historii zbyli a ověřovat, zda je to jeden z těch „ztracených“. PC byl taky mnohokrát „čištěn“.
Nelze to vrátit nějak jinak? Třeba posunem v čase o nějaký čas nazpátek, atd.?
Dost to pro mě znamená, díky.

zjentek

Firefox je zrádný v tom smyslu, že… když otevřeme okno tohoto prohlížeče a v něm libovolné množství panelů, následně otevřeme druhé okno stejného prohlížeče, tak tyto okna je třeba zavírat ve stejném pořadí, v jakém jsou otevírány, pokud tedy nechceme přijít o data. Pokud první okno s otevřenými panely je uzavřeno dříve než druhé okno bez otevřených panelů, o panely tím definitivně přicházíme a to i v tomto případě, kdy máme nastaveno- „zobrazit okna a panely z minula“. Zkrátka a dobře- při znovuotevírání aplikace Firefox s vlastním nastavením „zobrazit okna a panely z minula“ se otevře pouze to okno, které bylo uzavřeno jako poslední ..doufám, že je to srozumitelné, mám obrovské potíže s vyjadřováním.
A rád bych, kdyby existovala cesta, jak se dostat k „omylem zavřeným panelům“ ..existuje nějaká? Tisíceré díky.

cochee

Nenapadá mě žádná nepracná metoda. Měj to jako poučení do budoucna. Já to dělám tak, že si zajímavé stránky hned zazáložkuju (záložky/Bookmarks) a mám na právě tento typ záložek udělanou podsložku, kterou jsem si pojmenoval Temp (jakože Dočasné, název je samozřejně irelevantní). V tabech to nenechávám, mám jen 1,5 GB RAMky a pomalý procák, zbytečně by mi to počítač zpomalovalo. Dnešní firefox i tak žere RAMku nadměrně, i s málo otevřených tabů.

zjentek

Nechce se mi uvěřit, že jsem o práci přišel ;(((((
Fakt tam není cesta?
..já su tak zklamanej, že si uvařím hovězí guláš. ;(