LP je nej

Omylem jsem nastavil otevírání zástupců v internetovém prohlížeči a nevím, jak to opravit? Pokud můžete, tak mi napište.

Doplňuji:
Potřebji v především spusti hry a nevím jakém souboru se to otevírá

Nejlepší odpověď
anonym

To je jednoduché, nad zástupcem klepni druhým tlačítkem myši a dej Vlastnosti. Tam to najdeš. A nastavit otevírání zástupců v nějakém programu lze? Ukaž nám to. A spustitelný soubor např. .exe nebo .com je program, ten by taky nešel otevřít jinak. Na krasopis se vyser, potřebujeme informace. Od začátku, operační systém, zástupce-otevřít umístění souboru, jakou má příponu. Co jsi dělal v době kdy se to změnilo, pak můžeme odpovědět.
http://www.hash­.cz/inferno/o­tazky.html

vidím, že dudu chodí na internet jen kritizovat!

Další odpovědi
dudu

Milý LP, který je nej…, byť se usiluji být jen a jen tolerantní, patřím do generace, která měla možnost obeznámit se s pravopisem, ale též s krasopisem.
Proto nejsem schopen ustát Váš písemný projev se slovy omil, pokut a snad nic hrůznějšího by již nemělo následovat.
Proto Vás moc prosím, otevřete nejen nějaké zástupce, ale také svoji mysl základním vědomostem českého jazyka.

Máte pravdu, jsem starý zapšklý jedinec, který nevidí půvab a eleganci v otázkách ohledně prdů ani v dotazech obsahujících drobné pravopisné chybičky.
Taková jsem já matinko.