KatkatkaW

Omylem jsem nahradila obrázek – je cesta zpátky?

Chtěla jsem si uložit print screen, ale v cílové složce už jeden se stejným názvem (výchozí název Clipboard01) byl, čehož jsem si všimla pozdě a dala jsem bezmyšlěnkovitě „Nahradit“.
Dokud to mám ještě otevřené (irfanview).. jde to v tuhle chvíli nějak vrátit? (Ani nevím, co jsem ztratila, ale chybět mi to určitě bude… Kdyby alespoň šlo zjistit, co to bylo? Nějaké tipy?)
Předem děkuju…

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, nelze ani

  • vrátit
  • zjistit, co to bylo

Další odpovědi
Hlada

Z tohoto umístění to už nepůjde. Místo je přepsané. Obnov to ze zálohy disku.

Klaproth

Nenahraditelné obrázky musíš mít uložené tak, abys o ně nedopatřením nepřišla.

Patricks

Příspěvek smazán administrátorem.