Kajnnyy

Omylem jsem na něco klikla a teď se mi vše otevírá v Internet Explorer, ale předtím jsem měla Chrom, jak to vrátím?

Omylem jsem na něco klikla a teď se mi vše otevírá v Internet Explorer, ale předtím jsem měla Google Chrom, jak to vrátím??

Nejlepší odpověď
skywalker

Klikněte na nabídku Chrome Chrome menu na liště nástrojů prohlížeče. (3 čírky pod sebou)
Vyberte možnost Nastavení.
V části Výchozí prohlížeč klikněte na možnost Nastavit Google Chrome jako výchozí prohlížeč.

Další odpovědi
honzikd

Vážně Vám stálo za to registrovat se zde kvůli této otázce? Vážně?
A co počítač, mlčí?
Omylem jste nastavila IE jako výchozí prohlížeč. Otevřete Google Chrome a v nastavení je hned dole v první sekci možnost nastavit jako výchozí prohlížeč Google Chrome.