terry

Omylem jsem koupila místo sýru Eidam, sýr Primátor. Který vám více chutná?

Nejlepší odpověď
www

Aidam jen v nouzi. Primátor je lepší, nejvíc kupuji ale Krolewski, připomíná mně skutečný Ementál.
Doplňuji:
Edit: ..Eidam.. 😉
Mám rád sýry tučné, ty lehké nic moc.

Další odpovědi
Anuket

Mezi těma dvěma bezkonkurenčně vede Primátor, doporučuji. Jak píše Damiana, při pokojové teplotě. Nejradši ho mám jako „zobání“ k vínu, třeba s čerstvým chlebem / bagetou.

Damiana

U Eidamu záleží hlavně na obsahu tuku v sušině, protože třicítka je gumák. A pak také na správném zrání. Eidam je hodně populární sýr a často přijde do prodeje ještě tvarohový a to je docela fujtajbl. Ale koupila jsi dobře. Primátor je vynikající. Pochopitelně také ten správně zralý. Nech ho odpočinout při pokojové teplotě (ale zabalený nebo přikrýtý, aby neokoral) a pak si pošmákneš. Udělala jsi mi chuť na sýr, jdu také něco vyšťourat ze zásob:-)

badisko

eidam …ovsem nejblizsi obchod s timto syrem je 25km a primator tady vubec neznaj…:D…tak hadej kdo vyhrava?..

pusinka50

Když je v akci Primátor, koupím ho raději, je chutnější než Eidam, ten se při 30% tuku nedá jíst a při 45% tuku dá, ale gouda nebo Madeiland je chutnější

hanulka11

eidam mám radši