vevinka007

Omluvenka na tělocvik

Dobrý večer
Zítra je tělocvik a má se běhat 600m na závod!
Já prostě nechci, potom se mi špatně dýchá a divně běhám!
Mamka mi klidně omluvenku napíše, ale nevím co napsat, abych nemusela cvičit. Pomůžete mi prosím?Děkuji

Odpovědi
huxa

že jsi v rekonvalescenci.

marci1

A nechceš to alespoň zkusit ? Člověk nemusí vyhrát, stačí zúčastnit se. Pokud budeš sportovat, zlepší se Ti fyzička a bude se Ti při běhání lépe dýchat. Potvrzuji z vlastní zkušenosti. Alespoň o tom přemýšlej.

Klára K.

Děláš si srandu?!!!!
600metrů!!!??
To je snad za ani ne minutku!!!
Hele, já jsem se třídou běhala 1500m tři dny po tom, co mi sundávali sádru z ruky, takže se vzchop a přestaň nám tu naříkat, nebo si zvykneš na to, že když se ti něco nechce tak se můžeš ulít. Protože z mnoha věcí v životě se prostě vyvlíknout nemůžeš! (promiňte mi ten vykřičník)
Mě se tak po sto metrech taky blbě dýchá, a navíc mě nějak píchá v kolenech, ale tohle, no to snad ne!

ginze

Nemoc, úraz (a říct, že jsi den předtím spadla a bolí tě noha, když běžíš) nebo univerzálně bolest břicha.

Mariuhana007

at ti napise ze mas traba rodiné duvody nebo ze ste byly u doktora s nohou nebo ze si po nemoci ze nemuzes cvicit nebo muzes zustat doma a a pak napsat ze ti bylo spatne.....bo­lesti......kře­če..atp.

Блaнкa

Ty si fakt děláš srandu. 600 m?To je jedno naše kolečko na hřišti, a to na konci roku běháme 5 koleček. Divně běháš? Zkus jinou taktiku. Špatně dýcháš? Já na začátku jara taky, ale nejsem takovej simulant, abych si kvůli každýmu hovnu nechala psát omluvenku.