Avatar uživatele
vevinka007

Omluvenka na tělocvik

Dobrý večer
Zítra je tělocvik a má se běhat 600m na závod!
Já prostě nechci, potom se mi špatně dýchá a divně běhám!
Mamka mi klidně omluvenku napíše, ale nevím co napsat, abych nemusela cvičit. Pomůžete mi prosím?Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3991 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
huxa

že jsi v rekonvalescenci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

A nechceš to alespoň zkusit ? Člověk nemusí vyhrát, stačí zúčastnit se. Pokud budeš sportovat, zlepší se Ti fyzička a bude se Ti při běhání lépe dýchat. Potvrzuji z vlastní zkušenosti. Alespoň o tom přemýšlej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klára K.

Děláš si srandu?!!!!
600metrů!!!??
To je snad za ani ne minutku!!!
Hele, já jsem se třídou běhala 1500m tři dny po tom, co mi sundávali sádru z ruky, takže se vzchop a přestaň nám tu naříkat, nebo si zvykneš na to, že když se ti něco nechce tak se můžeš ulít. Protože z mnoha věcí v životě se prostě vyvlíknout nemůžeš! (promiňte mi ten vykřičník)
Mě se tak po sto metrech taky blbě dýchá, a navíc mě nějak píchá v kolenech, ale tohle, no to snad ne!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ginze

Nemoc, úraz (a říct, že jsi den předtím spadla a bolí tě noha, když běžíš) nebo univerzálně bolest břicha.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mariuhana007

at ti napise ze mas traba rodiné duvody nebo ze ste byly u doktora s nohou nebo ze si po nemoci ze nemuzes cvicit nebo muzes zustat doma a a pak napsat ze ti bylo spatne.....bo­lesti......kře­če..atp.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Блaнкa

Ty si fakt děláš srandu. 600 m?To je jedno naše kolečko na hřišti, a to na konci roku běháme 5 koleček. Divně běháš? Zkus jinou taktiku. Špatně dýcháš? Já na začátku jara taky, ale nejsem takovej simulant, abych si kvůli každýmu hovnu nechala psát omluvenku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek