smoulinkaq

omluvam se vam zadalá sem špatný nazev pisničky to je ten spravy nazev Martin Jakubec – Abu čabu dabi

Odpovědi
chudst

Nic se neděje, jen drobný poznatek: zaprvé jsem Vám již stejně odpověděl ve Vaší původní otázce ( http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nevite-nekdo-kde-muzu-stahnout-pisen-martin-jakubec-abu-abu-dhabi-na-netu-to-nemuzu-najit ), za druhé omluvu nemusíte pokládat hned 2× (tu další jsem poslal adminům na smazání), a za třetí od toho existuje diskuze, kvůli překlepům není třeba zakládat novou otázku. Ale – je fajn, že jste se to snažila uvést na pravou míru ;)