M75

omlouvám se za neúplnou otázku-z www.sale4su.sk mi vzhrožují exekucí a psali mi že jsem si měla přečíst pdmínky registr.

Nejlepší odpověď
arygnoc

www.sale4su.sk – server nenalezen.
Pokud máte nějakou písemnou smlouvu (ne odklik na stránkach, ale PAPÍR), tak sa poraďte s právnikem.
Pokud nemáte nic (smlouvu), neplaťte.

Další odpovědi
mosoj

Mně to sice nic nenajde. Domnívám se ale že je to server o podnikání na internetu.
Takže holt asi podnikají.

Na Aukru se také odklepnutím konečné částky zavazujete ke kupní smlouvě. Proč ne, ale musí to tam být napsané.

gurujara

Pokud jste podepisovala nejakou smlouvu tak na to narok maji. Neznam pripad webove stranky kde by registraci vznikl narok na fakturaci castky. Proto se nejdriv plati dopredu, az pak je sluzba poskytnuta. Tezko by se asi prokazovalo ze jste se tam registrovala opravdu vy a treba vas nezaregistroval nekdo jiny.
Zaver: ignorace/poslani doprdele s tim ze jste si u nich nic neregistrovala a zadnou smlouvu neuzavirala/vyh­rozovani medializaci ]:->