izabou

Omlouvám se za chyby.Policie udělala z toho krádeš,protože braly DNA a dělaly divadlo.

Musím říct,že ve spise nic takového napsáno nebylo.Jsou tam naštěstí kamery tak se to snad vyjasní.Děkuji všem za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

Izabou , jak uz jsem psala , drzim vam palce i pritelkyni … aby jste si vse uz dali do poradku.
P.S. pro ostatni by jste mel napsat , ze tohle vase vysvetleni se tyka otazky polozene pred 14 hod. -iv-