Omlouvám se tentokrát i s popisem-Nevím jak se jmenuje jeden film

Jedna holka Kate si bere jednoho kluka už nevím jak se jmenuje a chtějí mít na svatbě anděli z ledu. Ale Kate si představuje anděli z křídlama a oni jim dovezou bez křídel. A jak se na toho chlapa rozčiluje tak na ní spdne jeden ten anděl a ona umře. Bude duch, který má učinit svého snoubence šťastným. snoubenec se z toho zhroutí a jeho sestra h vezmě k vědmě aby navázala spojení s Kate. A jak s ním ta věštkyně tráví čas tak se do sebe zamilujou. Ale to se nelíbí Kate a začne strašit tu věštkyni a ona jí vidí a vidí jí i zvířata. Kate potom pochopí že ten snoubenec je šťastný s tou věštkyní a potom se spolu domlouvají pomocí papouška. Naonec to dopadne tak že si vezme tu věštkyni a Kate jim příjde jako duch na svatbu (nikdo jí nevidí jenom ta věštkyně). Není to nejnovější flm něco kolem roku 2000 myslim. Romantická komedie. Předem moc díky za pomoc :D

Odpovědi:

Zlatý

Bronzový

Určitě jsem to viděl,ale bohužel si nemůžu vzpomenout :D
Doplňuji:
arygnoc:Co se týká hodnocení na csfd tak jediné v čem jsem si jistý je že film je v rozmězí 45-65% takže žádná pecka to není

Zlatý

kristepane!

čakám na názov, aby som si pozrel hodnotenie na čsfd, tipujem tak na 1 hviezdu zo 100 možných (nepočítam, že to videlo a komentovalo viac ako 20 ľudí - ak by som si prečítal takýto popis od distribútora filmu, asi by som utrpel kultúrny šok [to nie je na váš popis filmu, macetka, ale na film ako taký]).

(alebo preháňam? žiadna zo 100? hm)
Doplňuji:
bolak:

díky.
aspoň viem, na čo nepozerať.

uznávam svoj omyl, tých hviezdičiek tam bolo viac, ako som myslel.
Čo ma teda prekvapuje.

hm.

Diskuze k otázce

Zlatý

arygnoc

Awe

to mi vás je ľúto.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 427
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.