macetka222

Omlouvám se tentokrát i s popisem-Nevím jak se jmenuje jeden film

Jedna holka Kate si bere jednoho kluka už nevím jak se jmenuje a chtějí mít na svatbě anděli z ledu. Ale Kate si představuje anděli z křídlama a oni jim dovezou bez křídel. A jak se na toho chlapa rozčiluje tak na ní spdne jeden ten anděl a ona umře. Bude duch, který má učinit svého snoubence šťastným. snoubenec se z toho zhroutí a jeho sestra h vezmě k vědmě aby navázala spojení s Kate. A jak s ním ta věštkyně tráví čas tak se do sebe zamilujou. Ale to se nelíbí Kate a začne strašit tu věštkyni a ona jí vidí a vidí jí i zvířata. Kate potom pochopí že ten snoubenec je šťastný s tou věštkyní a potom se spolu domlouvají pomocí papouška. Naonec to dopadne tak že si vezme tu věštkyni a Kate jim příjde jako duch na svatbu (nikdo jí nevidí jenom ta věštkyně). Není to nejnovější flm něco kolem roku 2000 myslim. Romantická komedie. Předem moc díky za pomoc :D

Odpovědi
bolak

http://www.csfd­.cz/film/233308-jen-pres-jeji-mrtvolu/

Awe

Určitě jsem to viděl,ale bohužel si nemůžu vzpomenout :D
Doplňuji:
arygnoc:Co se týká hodnocení na csfd tak jediné v čem jsem si jistý je že film je v rozmězí 45–65% takže žádná pecka to není

arygnoc

kristepane!

čakám na názov, aby som si pozrel hodnotenie na čsfd, tipujem tak na 1 hviezdu zo 100 možných (nepočítam, že to videlo a komentovalo viac ako 20 ľudí – ak by som si prečítal takýto popis od distribútora filmu, asi by som utrpel kultúrny šok [to nie je na váš popis filmu, macetka, ale na film ako taký]).

(alebo preháňam? žiadna zo 100? hm)
Doplňuji:
bolak:

díky.
aspoň viem, na čo nepozerať.

uznávam svoj omyl, tých hviezdičiek tam bolo viac, ako som myslel.
Čo ma teda prekvapuje.

hm.

arygnoc

Awe

to mi vás je ľúto.