M75

omlouvám se ta adresa je www.sale4u.sk a psali mi že odkliknutím registr.jsem souhlasila s placením.Pa­pír nemám.

Nejlepší odpověď
chudst

  1. trosku se v tom ztracim – jaky papir nemate?
  2. ta stranka mi byla vyhodnocena jako nebezpecna a prohlizec me dale odmita pustit. (Coz muze byt poplasna zprava, ale taky duvod zvysene opatrnosti.)
  3. pokud jste pri registraci nezadala zadne citlive udaje (podrobnosti o uctu v bance, apod.), zadne penize se vam neztrati. Pokud jste je zadala, doporucuji kontaktovat okamzite primo banku. Nikde by po vas takove udaje nemeli chtit zadat, maximalne tak cislo uctu a i to by je nemelo zajimat.
  4. pokud to jsou seriozni stranky, napiste jim dotazujici email. (Jen bych to zkusil trosku lepe formulovat, nez jste to formulovala zde ;))