Pokročilý

Omlouvám se nechci za práci moc pěněz chci zmizet ze svého špatného života.Poznám nějaké?

Doplňuji:
Asi jsem to napsal špatně vždy mě ákal nějaký statek a hlavně zvířata chtěl bych u nějakých dělat nebo i na statku bez civilizace. Pokud další otázky odpovím všem JM

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

zkus hledat zde, viděla jsem tam nabídky, například dojení krav, pomáhání s pracemi a bylo by to na plný úvazek... www.prehled-prace.cz já zde našla, tak jistě i ty po čem tvá duše touží..:-) případně si najdi ve vyhledávači bio farmy apod., tam také nabízejí práci..:-)

Další odpovědi:

Bronzový

Nějak nerozumím otázce.....

Zlatý

Ahoj,
inzerát, co jsem našla, je z konce února, takže dost možná už bude místo obsazeno..ale za zkoušku to stojí, třeba by se jim hodil ještě jeden pár šikovných rukou, co se práce nebojí :) Pokud to nevyjde, zkus pro začátek aspoň každý den docházet do nějakého zvířecího útulku, nebo do stáje ke koním.. Majiteli to určitě pomůže a ty zase konáním dobra ulevíš svému špatnému svědomí :)
Nebo si opravdu sedni, vezmi si telefonní seznam nebo jukni na net, najdi si objekt, co by ti polohou i zaměřením vyhovoval - a obvolávej obvolávej, dokud něco neklapne. Chce to trpělivost a hlavně druhé straně ukázat upřímný zájem a zápal pro věc. Uvidíš, že brzo něco najdeš! Držím palce!!! :)

http://www.asz.cz/…

Zlatý

Když nechceš za práci moc peněz, jdi do zaměstnání. Pak nebudeš mít ani čas přemýšlet o svém špatném životě.
Omlouvat se nemusíš.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1490
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.