leguan

Omlouvám se nechci za práci moc pěněz chci zmizet ze svého špatného života.Poznám nějaké?

Doplňuji:
Asi jsem to napsal špatně vždy mě ákal nějaký statek a hlavně zvířata chtěl bych u nějakých dělat nebo i na statku bez civilizace. Pokud další otázky odpovím všem JM

Nejlepší odpověď
bigbít

zkus hledat zde, viděla jsem tam nabídky, například dojení krav, pomáhání s pracemi a bylo by to na plný úvazek… www.prehled-prace.cz já zde našla, tak jistě i ty po čem tvá duše touží..:-) případně si najdi ve vyhledávači bio farmy apod., tam také nabízejí práci..:-)

Další odpovědi
sejtanka

Nějak nerozumím otázce.....

barnajka

Ahoj,
inzerát, co jsem našla, je z konce února, takže dost možná už bude místo obsazeno..ale za zkoušku to stojí, třeba by se jim hodil ještě jeden pár šikovných rukou, co se práce nebojí :) Pokud to nevyjde, zkus pro začátek aspoň každý den docházet do nějakého zvířecího útulku, nebo do stáje ke koním.. Majiteli to určitě pomůže a ty zase konáním dobra ulevíš svému špatnému svědomí :)
Nebo si opravdu sedni, vezmi si telefonní seznam nebo jukni na net, najdi si objekt, co by ti polohou i zaměřením vyhovoval – a obvolávej obvolávej, dokud něco neklapne. Chce to trpělivost a hlavně druhé straně ukázat upřímný zájem a zápal pro věc. Uvidíš, že brzo něco najdeš! Držím palce!!! :)

http://www.as­z.cz/redakce/in­dex.php?subak­ce=inzerce&lan­G=cs&kategori­e=42&xuser=

Děda Louda

Když nechceš za práci moc peněz, jdi do zaměstnání. Pak nebudeš mít ani čas přemýšlet o svém špatném životě.
Omlouvat se nemusíš.

fortin

http://www.no­vydvur.cz/

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Řád_cis­terciáků_přís­né_observance#­.C5.BDivot_v_tra­pistick.C3.A9m_kl­.C3.A1.C5.A1te­.C5.99e