vivatis2-

Omilem jsem spolkl pavouka asi 0,5cm velkéhoco se mi stane?

Nejlepší odpověď
anonym

Je to jen otázka psychické averze. Jsou národy, kde hmyz patří k běžným doplňkům stravy, neřkuli k vybraným lahůdkám.
Žaludeční šťávy si s tím poradí a případné nestravitelné částečky odejdou přirozenou cestou ven.
P.S. Omyl se píše s ypsilon.
Doplňuji:
Čistě z chemického hlediska má hmyz nejvyšší výživnou (nutriční) koncentraci.

Další odpovědi
mosoj

Během 14 dnů se přeměníte na pavoučího muže.

Drap

Vůbec nic. Jsou to jen proteiny. Počítá se s tím že v průměru za rok každý z nás sní asi 5o gramů různého hmyzu v jídle.

anonym

No , kdyz omilem , tak snad horsi uz to byt nemuze. ! ( omlouvam se , ze jsem si musela rypnout , sama na tom s cestinou nejsem nejlepe , ale je to za ten vcerejsek , ze jste si zase vy rypnul do meho zde oblibence ) ! :-p -iv-

arygnoc

nic.
vůbec nic.

ale mezi náma- co jste ještě někdy omylem snědl/udělal jiného?

;)

Ponytail

Bude vás lechtat všude, kudy projde.

OlinaD

Já bych řekla, že nic :D Jsou to jen proteiny. Kdybyste věděl, co spolknete při spaní v průběhu života za hmyz, asi by vás přestal trápit takhle malý pavouček :D

Ella

NIC, během života ve spánku spolykáte několik desítek pavouků, much a bůhvíčeho ani o tom nevíte…

Bloncka

bude tě lechtat po celím břiše udělá si tam pavučiny a naklade ti tam vajíčka :DDD pokud jsi ho teda nerozkousal :DDD