auluk

Omezení po operaci páteře.

Jak dlouho se nesmí po operaci páteře sportovat a jak dlouho jste asi v nemocnici ? za jak dlouho se jde do školy a jaká jsou všechna omezení ? Děkuju za odpověď :) !
Doplňuji:
Jedná se o operaci skoliozy

Nejlepší odpověď
briketka10

na tuto otázku Ti odpoví nejlépe ošetřující lékař, operace nemusí trvat dlouho, ale pobyt v nemocnici může být krátký nebo delší to my nemůžeme od PC tady zde přesně ani napsat, protože až budeš po operaci bude následovat rehabilitace a kdovíjaká léčba..

Další odpovědi
venkovan

Sport jako piškvorky, šachy a podobně lze provozovat ihned po probuzení z narkózy.
Do školy se chodí co nejpozději jak jen to jde. Zejména do té nudné kde „úči“ neustále prudí.
A v nemocnici dlouho podle bodů které nemocnici proplatí pojiťovna.

Ivoman

Doplň prosím otázku, o jakou operaci se jedná. Zlomený obratel nebo o co jde …
Doplňuji:
Tak bohužel s tím neporadím. Max se podívej na : http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sko­li%C3%B3za