marfyp

Omezení parkování před domem.

Před mým domem omezili z důvodu výstavby na druhé straně vozovky parkování. Místo, kde jsem parkoval, bylo vždy určené k parkování. Jinou možnost nemám. Co můžu dělat? Jak se můžu bránit?
Děkuji

Odpovědi
Miroslavst

Podstatná otázka je, kdo omezil toto parkování?
Pokud to byli jen dělníci, nic bych si z toho nedělal. Pokud to byl městský úřad, je to tkz. místní úprava a tu je třeba dodržet.
Jde o to, že pokud to byli jen dělníci, zavolejte MP a dožadujte se, aby vám ukázali, že zmíněná stavba má na vaší straně ulice tkz. zábor veřejného prostranství. Pokud nemají povolení, požadujte, aby vše dali do původního stavu a aby věc řešili jako přestupek.