Niikii

OLYMPUS u 720 SW

Dobrý den,potřebuji pomoc..mám foťák OLYMPUS jmenuje se u 720 SW. Doufám,ž je to správný název ve fotácích se moc nevyznám 😁. Potřebuji ho dobýt a rodiče nejsou doma.On právě není na baterky ale nabíjí se nějak přes počítač.Neznáte to?jenže tady mám jen jeden takový šedý kabel ve skříni a ten když zapojím do počítače a foťáku tak to nic nedělá:-(.Nemáte s tímto někdo nějaké zkušenosti?pot­řebuji ho na zítřejší dovolenou..děkuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak ještě najdi tu nabíječku.

http://digitalni-fotografie.pro­fishop.cz/apa­rat/olympus-mju-720sw-ccd-7-1mp-3x-zoom-medeny/

Další odpovědi
ReHu

Podívej, se, jestli někde není nějaký černý kabel.
A hlavně se podívej, aby seděly ty dírky ve foťáku a čudlík na šňůře.