Olizovali jste šlehací metly, když mamka či babička dělala něco dobrého?

Nejlepší odpověď
gecco

Jasně – metly, vařečky, mísy…
Cokoli, co mi bylo svěřeno…
😉

Další odpovědi
Dochy

Proč ten minulej čas? Teď už něco dobrého dělá manželka, ale moji rošťáci jsou zatím příliš pomalí na to aby svá práva přede mnou uhájili 😉

UltraFan

Metlu taky, ale spíše jsem vylizoval misky, v kterých máma dělala něco sladkého (např pudink 🙂

Hans51

Samozřejmě! To snad ani jinak nejde 🙂

Danina65

Připojuji se k předchozím, úplně to samé!!! A bylo to dětství a bylo to krásné.

zjentek

Jsem z normální rodiny, z lidu, tak jaký metly? Ženský ruce- to u nás byly metly! Prej šlehací metly ;( -tak max vařechu, mísu a takovou tu škrabku dobrou k tomu, aby mně toho nezůstalo moc nalepenýho na míse.

Klarka12

ano!! ale jen když byly vyplé :)

anonym

Vzpomněl jsem si na vtip: babička volá z kuchyně na vnuka jestli nechce vylízat misku a vnuk ji na to řekl: určitě a vůbec, která to vloni vyhrála?! 😁

gecco

No – na některá ta pometla bych nesáhl ani hráběma…
😉

zjentek

tomu nerozumím

talka

Ty nevíš, co je miska 2015?

zjentek

jo takle, dvě es (SS) ..hm, tak to raději vylížu tu mísu ze včerejška- měl jsem bramborový placky.

Hans51

Ten je super! 😁

anonym

🙂