kablik

Olivový olej.

Když tak jakému dáte přednost nehledě na cenu, italský,španělský či řecký, těžko si vybrat že? Já bohužel jen ze supermarketu ale který?

Nejlepší odpověď
badisko

tady se dozvite vic…odpovedi na vasi otazku…jak vybrat olej..http://www­.stream.cz/pe­klonataliri/756949-peklo-na-taliri-olivove-oleje

Další odpovědi
hanulka11

Já si vozím každoročně domácí extra panneský z Řecka a když pak dojde kupuji italský extra panenský Monini je pro mne nejlepší – takové ty z marketů nekupuji .

kablik

pro hanulku11, jezdit pro olej do řecka je dost nevýhodný a je to z ruky, billu mám 10 min od domu, díky za názor