stryda

Olej v ustech

Nevim jestli nevidim ale kolik dni se ma vyplachovat usta olejem nikde to napsano neni.Proto se jeste jednou ptam.Kolik dni se ma provadet vyplachovani.

Nejlepší odpověď
Terryle

U minulé otázky už bylo odpovězeno:

„Olejovou kúru lze provádět před každým jídlem na lačný žaludek během několika týdnů až let. Jednoduše sami otestujte, jaké výsledky Vám kúra přinese.“

Není to přesně dané.
A prosím, nespamujte opakovanejma otázkama po pár minutách. Pokud nikdo neodpoví přesně, tak to prostě nevíme.