Saky

Které země se okupují nebo okupovaly v historii??

Dobrý den,chtěla bych se zepta jestli by jste mi nenapsali pár zemí které se okupují nebo okupovaly :) A kdyžtak napište jaká země jakou a jestli se okupují nebo okupovaly děkuji :)

Nejlepší odpověď
anonym

DÚ???
😉
A co se tak zamyslet vlastní hlavou a povzpomínat na dějinné události (třeba i nedávné)??
Pak sem výsledky svých úvah klidně – pro kontrolu, dej…

Další odpovědi
Hamon

Pokud beres v potaz celou historii, pak bude kratsi seznam tech, ktere okupovane nikdy nebyly.

Nuk nuk

Záleží, čemu se říká okupace, ale ten seznam by byl opravdu hodně dlouhý. Každý z dnes existujících států, byl někdy v historii okupován nebo případně okupoval někde jinde. Alespoň část území.

Emefej

V odkazu je seznam států světa. Vyber si namátkou libovolných 10 z nich. Vsadím se, že nejméně 7 bude mít s okupací nějakou zkušenost.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sez­nam_st%C3%A1t%C5%AF_sv%C­4%9Bta