tvtomasa

Okraje pro knihu

Nevíte jaké okraje bych měl mít, když píšu knihu? Myslím, že by to mělo být A5, okraje 1,5 cm, ale nejsem si jistý, že je to správně.

Nejlepší odpověď
autacek

Důležité především je, jaká bude vazba té knihy, tam by pak dle druhu měl být okraj v místě vazby širší. Jinak, nejdřív tu knihu v klidu napiš, formátování se řeší až následně.

Další odpovědi
mosoj

Podle toho jak bude silná .

badisko

knihu ti udelaji na miru az ji budou vazat …tohle fakt neres …

tvtomasa

Já jen, že se mi stránky v tomto formátu zdají příliš dlouhé, ale také si myslím, že se jiný formát nepoužívá.