Tw!st

Proč mi po startu PC vyskočí okno průzkumník windows přestal pracovat?

Okno ve Windows průzkumník windows
Když normálně zapnu PC a načte se mi plocha tak mi vyskočí okno průzkumník windows přestal pracovat atd a když ho zavřu tak vyskočí znova, nechce se mi kvuli tomu přeinstalovávat PC není nějaké řešení? Zkoušel jsem zapnout v nouzovém režimu a projed to antivirem ale ani to nepomohlo pak mě napadlo že by na klávesnici mohla být zaseklá nějaká klávesa která to pořád spouští ale je to i když odpojím klávesnici. Díky předem

Odpovědi
Jantar2

Zkus aktivovat bod obnovy z doby když ještě bylo vše 0K… S instalací bodu obnovení nemám zkušenosti ale zkus použít Google nebo navštívit nějaký PC servis a řekni že chceš obnovit systém z bodu obnovení, oni už budou vědět a případně Ti poradí výhodnější řešení

cochee

ad Jantar2: správná odpověď, dodám jen, že samotný proces obnovení trvá cca několik desítek sekund až jednotek minut, načež se to celé restartuje. Problém je akorát, kde to obnovení aktivovat, u každého Windows je to jinak ;)