Avatar uživatele
kvikal

Ojedinělý nebo normální?

Chci se zeptat: jsem vážně tak pitomá a jediná osoba, které se podaří při zívání si natrhnout oba dva „koutky“ ?…Prosím řekněte, že se vám to taky stalo !!?
BTW: čím to ošetřujete ?
Doplňuji:
no … netvrdím, že to nebolí – jablko teď opravdu zkoušet nebudu, ale vydržet se to dá. Me spíš udivuje jak se mi to povedlo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, iwetax, pekynka před 5000 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pekynka

Au, au, to asi bolí co? Možná Bepanten krém, lehoučká hojivá mastička, téměř na vše.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dagry

Kvikalko, tak to opravdu nevím jak se ti to povedlo, to se mi opravdu za můj hodnotný život ještě nestalo. Koutek dostanu tak maximálně z nějaké „olezlé, špatně umyté“ sklenice v hospodě. Ale nebuď smutná, aspoň v něčem jsi vyjímečná.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bumbes

Také se mi to už párkrát stalo, já to několikrát namažu „jelením lojem“ a ono se to zhojí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Mažte si koutky kvalitním krémem,jistě Vám poradí v lékárně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

PANÍ KVIKAL,MÁTE MÁLO VITAMÍNŮ,OBVZLÁŠ­TĚ:A,B,C,ZINKU,HOŘ­ČÍKU,VÁPNÍKU,JO­DU,KYSELINY LISTOVÉ,B12. KUPTE SI KVALITNÍ MULTIVITAMIN-MINERAL ASI GS-EXTRA C,NEBO OD FIRMY MEDPHARMA,NEBO CALIBRUM S ACTIVINEM.TO JSOU TAK NEJLEPŠÍ MULTIVITAMIN-MINERÁLY.POTOM JEŠTĚ MĚSÍČKOVOU MAST A NEBO JAK NAVRHUJE PEKYNKA.VŠE ZAKOPÍTE V LÉKÁRNÉ. OPRAVDU VÁM RADÍM DOBŘE. ZDRAVÍ MÁTE JENOM JEDNO !!!---ZAJ-PO

Zdroj: ŠIROKÉ ZNALOSTI

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek