ohrožení života

Potřebuji dostat hrdinu knihy do ohrožení života, ale na konci ho nějak zachránit(uzdra­vení..), nemám zkušenosti takže nevím jak to udělat jestli je něco takového možné..

Nejlepší odpověď
člověk

pošli ho na operaci,kde si jej spletou s pocientem,který má horší diagnozu,a během operace zasáhne sestřička,která v něm pozná přítele svého otce,

Další odpovědi
kupkina

Že by Ježíš a Lazar?

ReHu

Náměty máš v každém akčním filmu. Trochu to prokombinuj a je to.

anonym

Hrdina by se mohl dozvědět,že bude tasenej z matiky.Ale on na chvíli přestane brouzdat,naučí se a dostane 3.Ne – lepší bude 2.

lorja

Já bych hrdinu nechala uštknout málo známým prudce jedovatým hadem a protijed by mu kamarád ,odborník na jedy sehnal a přinesl na poslední chvíli.