Ohřevné kolečka na ruce – jak je vrátím na původní hodnotu?

chtěl bych se na něco zeptat. máte tento sáček, možná ho někteří znáte http://eshop.nam­che.cz/Kempink-a-cestovani/7-7Ostatni-cestovni-doplnky/7-7-2Ochranne-folie-ohrivani/Ohrevny-sacek-WarmUp-na-ruce-kolecko-1172402000010.aspx když stlačíte kolečko uvnitř tak zahřejte sáček jenže jak vrátím sáček do původního stavu před zahřátím nevíte??? d

Nejlepší odpověď
gecco

Uvař jej…
😉
Stačí jej nechat ´pár´ minut ve vroucí vodě.

Další odpovědi
KatkatkaW

jak říká gecco, povařit. některá jsou prý i do mikrovlnky, ale to radši nezkoušet, pokud to nevíš najisto.