Ohradník pro psa

máte s ním někdo zkušenost (opravdu funguje i pro velké blbé plemena?)

Nejlepší odpověď
ReHu

Jaký ohradník?
Myslíš elektrický?

Myslím, že lepší kvalitní plot.
Moje „holky“ jednoduše ví, kdy mají být doma a kdy se jde na procházku. Když jsem nbedávno zapomněla zavřít v noci branku a zjistila to až ráno, prostě je nenapadlo jít ven, když věděly, že se v nocí spí doma 🙂.
I velká plemena lze vychovat a naučit. Chce to jen trpělivost. Jako u všech psů a zvířat.

Další odpovědi
akama

já osobně bych pejska do ohrádky dat nemohla :( bylo by mě ho líto. taky bych nerada někde byla zavřená za plotem.

ondrajiri

Tak ohradník pro psa hm..
Zabodněte tam železné tyče a na ně přibyjte dřevo.