ilonka

ohrada pro kone

proc se dava jen bila paska okolo pastvy pro kone jaktoze neutecou.

Nejlepší odpověď
alenka901

jsou to polyethylenové pásky které jsou napojené na elektrický zdroj když b se kuň pokusil utéct při styku s páskou dostane jemný eletrický výboj který mu neublíží ale odradí ho

Další odpovědi
Bonifác

Je to z důvodu dichromatického vidění koňů. Bílou barvu koně vidí dobře. Mrkněte se na stránky, velmi zajímavé a překvapivé.

Zdroj: http://www.ran­chnazarach.es­tranky.cz/clan­ky/stripky-ze-zivota-koni/jak--kone-vidi-svet

Dandi

Jak už psal kolega, koně bílou pásku vnímají velice citlivě a je proto možné, že právě proto zůstávají v ohradě. Přikláním se však také spíše k tomu, že se bude jednat o elektrický ohradník. Ten totiž chrání také koně před útoky zvenčí.

hornbach

Tento jemný elektrický výboj je skutečně jemný pro koně. Jednou jsem se však kochal krásou Beskydských hor a na jeden takový páseček jsem hodil chcanec.. Myslíš, že bych ztrácel čas touto odpovědí, kdyby to bylo opravdu, hmm, JEMNÉÉÉ???

Attack-design

je u toho elektrický ohradník