Avatar uživatele
Epson

oholení genitalií

po oholení genitalií je místami kuže zrudnutí,nejaka spatna reakce kuze např ? .. nebo nejaky spatny vliv?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, Nykki před 4241 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Je to běžná reakce na podráždění,stačí natřít nějakým hojivým krémem,např.Calcium panthotenicum.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Aj po riadnom holení si ošetrujete tvár, tak isto treba aj iné miesta ošetrovať po holení.
Špatný vplyv majú pri tom len ´čierne myšlienky´.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nykki

Pokud je to žiletkou je to normální reakce, po oholení by to chtělo ošetřit krémem… Nebo jsem slyšela že pomáhá i dětský pudr,ale to nemám odzkoušené..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Jen doplním.
Při holení břity, žiletkou je potřeba aby byla ostrá. Lépe častěni měnit. je lépe holit PO směru. Při holení PROTI se ti sice pohodlnější, ale chloupky se pak snadněji zanítí a zarůstají.
Dobrý je také elektrický holící strojek. Méně podráždí pokožku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Moje taky, takže když jdu k vodě, musím se oholit těsně před odchodem, jinak už druhý den mám pupínky, vypadá to děsně, to jak proráží kůží ty chloupky, já na to kradu od syna volu po holení, ale to nepomáhá, zkouším i krém, ale tak nepomáhá, džetí den už to nemá pupínky, ale tas už lezou ty chloupky, takže nanovo.....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek