Vasilcz

Ohledně laseru

Zdravim. Napadlo me, si zkusit udelat neco ve stylu laser show, znate to. Mam doma laserove ukazovatko, ale to dela pouze tecku. Potreboval bych neco co dela celou laserovou caru, chapete. Nevite jak se to jmenuje nebo nemate s tim uz nekdo zkusenosti? .. predem diky a preji hezky den 😉
Doplňuji:
to teda jinak nez pres tu mlhu nejde? … prtze treba na tomhle videu: http://www.fa­cebook.com/vi­deo/video.php?v=11173­6158860852 se mi nezda ze by tam nejaka byla …

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Chápu. Od ničeho (obyčejného plynu – vzdcuhu), se ti ale světlo samozřejmě neodrazí. (Chápeš, vidíme tak, že se světlo od objektů odráží.)

Takže budeš potřebovat nějaký prach nebo prostě neco, co se v tom vzduchu rozptýlí, na koncertech a akcích používají výkonné generátory mlhy.

Další odpovědi
anonym

mám doma laser a abych docílil viditelnosti i paprsků, tak jedině mlhostroj/výrobník mlhy.. každý tomu říká jinak.. dneska se ty nejlevnější daji pořídit od cca 800kč a náplň 5L stojí asi 300kč.. náplň pro domácí použití vydrží klidně rok.. jinak pokud byste chtěl ještě rozptýlit paprsek z jednoho na víc.. tak pomocí zrcadel.. nebo třeba disko kouli si koupit a na ní namířit.. nebo zkuste hranaou skleničku a přes ní to prosvítit.. taky se to docela rozjede do stran.. jinak úplně nejprimitivnější disko lasery začínají od 1000kč.. ale ty vám moc efektů nevyčarují
Doplňuji:
buď jí pustili málo.. a nebo si pořídili výrobník „neviditelné mlhy“.. ta se používá třeba v televizi.. aby nebyla mlha vidět, ale světelné efekty vynikly… nikdy nevidíte, že by byl moderátor/ka v mlze..

  • ale podaří se vám zviditelnit paprsek třeba už i jen v zakouřené místnosti..

Jinak nechci dělat reklamu, ale osobně nakupuju veškerou tudle techniku: http://kytary­.cz/svetelna-technika/

  • nemám snima jedinou špatnou zkušenost..
  • takovej tip, jestli si budete něco objednávat, zaregistrujte se první do zasílání novinek.. přijde po čase mail v něm kód na slevu asi o 100kč.. tzn. objednávka bez poštovného..