shutdown

Ohledně hry Fable The chapters.

Pořád mi vrtá hlavou, jak mám použít karty úprav (účesy, vousy). Prý když je ukážu holičovi, tak mi ten sestřih udělá, jenže on mi jej udělá i bez nich. A i když tu kartu mám a sestřih si koupím, tak mi to strhne peníze, čekal jsem že to bude zdarma, když tu kartu vlastním. Tak jak to teda je?

Odpovědi
Melkor

Ta karta je jen obrázek, aby holič viděl, jak chceš vypadat, pak mu musíš za stříhání/holení zaplatit… A bez karet ti udělá jen „základní“ sestřih, ale s kartou jich můžeš mít daleko více.