Maggie.b

Ohledně Audacity! Prosím!

Prosím vás pěkně, v Audacity programu: Program sem zapla a dala „Otevřít“ a vybrala hudbu. Nastavila sem tam že se to má přehrávat od 00:51 až do 4:38. Jak to mám uložit? Mám tam totiž to tlačítko „Uložit soubor jako…“ šedé a nelze kliknout… :(( Prosííím rychle pomoc!! :))

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Uložit jako se týká PROJEKTU

pokud chceš MP3 tak musíš dát exportovat, ale před tím si musíš stáhnout a nainstalovat MP3LAME codek, aby to fungovalo: http://lame1.bu­anzo.com.ar/La­me_v3.99.3_for_Win­dows.exe

Další odpovědi
www

Prosím, příště otázku bez vykřičníků.
Ano, exportovat jako. Já volím mp3.

Hykam

Jak píše Michal Kole ale před uložením musíte označenou část oříznout, jinak Vám to uloží celou písničku.

IK

Je to program na úpravu, takže něco označíš a smažeš a pak můžeš uložit. Pokud jenom přehráváš, není co ukládat.