Lukano84

Ofouknul jsem a bolí mě uši. Co je na to nejlepší nebo co pomaha?

Nejlepší odpověď
sejtanka

Já používám netřesk,ze kterého vymáčknu šťávu a nakapu do uší,opravdu to pomáhá.

Další odpovědi
anonym

Pomáhá levandulový olej. Několik kapek do zvukovodu a jemně vetřít (můžete použít několikrát denně)a nebo česnekový olej jednu nebo dvě kapky na vatičku do ucha.

Rocky

Tento recept ám od babičky a nic jiného jsem používat nemusel.
Na vatu dát slivovicu a na to čepicu, nechat to do rána a vždy byla pohoda i u těch komu jsem to poradil.
Jen zánět uchat to stlumí,ale neodstraní.