Alesh

Oficiální fotografie prezidenta – tak co na ní říkáte?

Nově zvolený prezident Miloš Zeman v neděli večer zveřejnil svou oficiální fotografii, která bude po 8. březnu, kdy nastoupí do funkce, viset na úřadech, na velvyslanectvích nebo třeba ve školách. Fotografie je unikátní v tom, že nabourává tradici oficiálních prezidentských snímků vzniklých po roce 1918. Zeman má na fotce založené ruce.

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/292824-zeman-zverejnil-oficialni-fotografii-narusil-takrka-stoletou-tradici.html

Mně osobně ty založené ruce přijdou dobré, přijde mi to povedené.

Nejlepší odpověď
Lucijej

No musím říct, že mu to tam sekne. Ale s těma rukama mi to připomíná, jako by se modlil: „Bože dej, ať mě nesundaj´.“

:o)

Další odpovědi
kapka

Fotka se povedla, je pěkná – nikoho neuráží.

Zaujalo mě toto: Prezidentský tým si totiž zjišťoval, zda zákon přesně stanoví, jak má prezidentský portrét vypadat. A zjistil, že žádná omezení neexistují.

Představuji si, jak by se toho dalo krásně „využít“. Škoda, že prezidenti většinou nejsou tak cáklý jako já… 🙂

hanulka11

ano ,povedlo se to – takové nenásilné

badisko

noo dobry a ubrali mu par let…nebo vic nez par…

Damiana

Fotka dobrá. Herbert Slavík je hodně šikovný, ale i dostatečně pružný…:-)
http://www.vla­da.cz/scripts/de­tail.php?id=6018­1&newsid=60177&lis­tid=73&tmplid=604

natybubu

Mno tak jak řikala hanulka je fakt že je tková nenásilná ae pravdu říct … Kdybych na ní měla ve škole čučet každej den do 13:30…mno… Mě jako celkově Zeman příde nesympatický mno ae je to můj názor … Jop a vypadá jak kdyby se modlil…;)

JájsemRaibek

Náhodou mně se líbí http://media.no­vinky.cz/837/3583­76-free1-tjno2.jpg

jiriii

Klobouk dolu, opravdu mu ubrali pár let!! Tohle si dokážu představit ve škole na zdi, ale tu nejmenovanou ještěrku fakt ne:-D President má být vzorem, všem.