LukasP

Offline GPS a mapa (geocaching) v mobilu?

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda existuje nějaká offline GPSka do mobilu. Nevadí mi, že by to bylo třeba pomalejší než když je to online nebo klasická GPS, spíš jde jen o příležitostní. A druhá otázka, nějaká offline mapka, nejlépe s přehledem „kešek“ [www.geocaching.com]. Bohužel normální GPS nemám (nemám ani nucení pořizovat, jde opravdu o příležitosti] a zase za online gps / mapy platit desítky až stovky korun za pár minut provozu netu, to se mi nechce. Kdo má nějaký tip, díky. Můj mobil Samsung S5230 – podporuje JAVA, nemá OS.
Doplňuji:
Ta Handy Geocaching vypadá dobře, jen je online, tj. budu platit za net v mobilu. Něco offline by nebylo? :)

Odpovědi
anonym

Handy Geocaching je aplikace na kešky, souřadnice, popis apod. Číhni http://www.ge­ocaching.cz/new­s.php jsou tam i mapy a další doporučení.
Doplňuji:
Používám turistickou GPS, takže neporadím

Funna

pokud máš GPS čip tak existuje, já ti neporadím, mám turistickou GPS, ale na www.geocaching.cz se dozvíš všechno, co potřebuješ…
Doplňuji:
teď se dívám, že česílko mě předběhlo .-))