Dají se MS Office přenést ze starého pc do nového(cd-key mám)??

Zdravím, na starém ntb jsem měl předinstalovaný Microsoft Office 2007 a mám k němu kód. Dá se tento office přesunout do Windows 8? Díky

Odpovědi
Lamalam

Pokud máš k Office instalační disk a k němu příslušný aktivační klíč, pak by to snad neměl být problém. Ale pokud máš pouze naistalované Office, tak jejich pouhým překopírováním (nevím co myslíš pojmem přesunutí) do jíného počítače je nezprovozníš. Aby to fungovalo, vyžadují Office zápis do systémových registrů a ten se provede pouze při spuštění klasické instalace z příslušného mé­dia.

CZ Adam

Pokud máš i instalační disk tak by neměl být problém spustit klasickou instalačku