Off Topic. Jak by se vám líbilo mít přenosnou čtečku karet ve tvaru detektoru?

Procházeli byste se Národní třídou nebo Náměstím Svobody, skenovali kolemjdoucí jestli to nepípne. Sbírali byste peníze podobně jako houbař v lese. Nastavili byste platbu, projeli skenem člověka a nasbírali nějaké penízky. Mít něco navíc se vždycky hodí.
Doplňuji:
ajajaj tady jsem narazil.

Odpovědi
Hamon

Z pohádek už jsem vyrostl.
Dosah běžných čteček je několik centimetrů, max. decimetrů. Limit na platbu bez PINu je relativně nízký. Dříve nebo později by se o tebe začala zajímat policie.
Když už stavíš vzdušné zámky, nebylo by rozumnější chtít tři přání? A jako třetí si vždy přát další tři přání?
Doplňuji:
Ale kdepak narazil, i mně by se líbilo mít bezpracně dostatek peněz. Ale bojím se, že moc cest, které umožní užívat si je, utrácet je a přitom večer klidně uléhat není.