Barbora9

Odzkoušený architekt na projekt a realizaci zahrady?

Prosím piště jen jméno a příjmení, info si na netu už dohledáme, díky, moc.

Odpovědi
Emefej

Edita Hazdrová.

anonym

Hmmm…
Hledej „magda kaščáková“ – ale hlavně si musíš uvědomit,co vlastně chceš ty…
___
Obecně – ta holka je dobrá, hodně dobrá, ale pokud nemá kvalitní zadání, nic dobrého nevymyslí…

nikole

Romana Michalkova – hledej pod firmou Baobab. Byla jsem spokojená na 100%.
Doplňuji:
Dělá i rekonstrukce zahrad, mají to i na webových stránkách napsané. http://www.ba­obab.cz/

Broukk

ten baobab dělá projekty na nové zahrady nebo i na rekonstrukce zahrad?