ReHu

Odvzdušňování vafek?

Měla jsem tu pracovníky na odvzdušnění topení – vafek.
Mám napojené 3 ks za sebou.
Začali u posledního, zkoušeli zapnout a nešlo. Prý je rozbitý spínač, který nahazuje jiskru.
Až po době se přesunuli ke zbývajícím 2, které jsou výš a na začátku přívodu.
Myslím, že by se mělo začít s odvzdušňováním nahoře.

Mýlím se nebo je to jedno a vzduchová bublina může být i u kamen nejníže?

Nakonec jsem je po jejich odchodu spostila sama. Spínač u posledních kamen sice zlobí, ale zapnout to šlo.

Nejlepší odpověď
badisko

pokud zlobi jiskra da se to zapalit zapalkou …no spise spejli tryska je dale …ale v plynu se raci nevrtat a pokud nevite jak nato.. raci zavolat ..profesionala! treba bodyho a doyla z MI 5..ti uz zvladli vetsi patalie…taky by sel.. pat a mat …ale ti nejsou jaksi k zastizeni ..

Další odpovědi
anonym

hoj rehu, začíná se od nejposlednějšího a ještě nejlíp se to dělá tak, že se pustí třeba sporák, to v případě, že mění plynoměr, aby se to rychleji natlačilo než tou malou tryskou.
Jasně taky nás občas zlobí vavky a tak to zapaluji jinak.

cukrar

správně odvzušnili až zadní, to že nehodí jiskru měli nahradit zapálením jinak.
Klidně můžou začnout kterékoliv a budou hořet…