DIH

Odvykání čokoláda/ cola

Když si chci odvyknout jíst, např. čokoládu, pít colu, za jak dlouho už člověk pozná že na to nemá chuť, že ho to neláká nebo tak.?

Nejlepší odpověď
Drap

Někdo druhý den, a někdo to nepozná za několik let.

Další odpovědi
marci1

Kolegyně to zvládla asi za 1 týden.

Andre5000

Nevím, v jaké jste „fázi“, ale jeden můj příbuzný byl tak závislý na čokoládě, že mu musel pomoci až psychiatr.

Reezo

no nejlepší je, když se podíváš, co všechno v sobě tyto věci obsahují za zdravé složky pro tvé tělo. u čokolád je všeobecně známé, že se do nich přidává rostlinný olej ( palmoví ), který je jeden z nejškodlivějších pro naše těla. Coca cola, je dobrá na ničení zubů, zanáší tělo nečistotama. Hlavně to jsou kalorické bomby. Ten kdo pije Coca Colu a snaží se třeba zhubnout, tak nemá šanci. Také díky těmto potravinám je tu dost obézních lidí.
Doplňuji:
Ještě jsem někde slyšel, že je dobrý čistící prostředek Coca Cola Zero